loader image

Czy negocjować każdy może? Oczywiście? Czy śpiewać każdy może? Oczywiście! Nie tylko Jerzy Stuhr, ale nawet Ty to potrafisz. Fakt, że z różnym skutkiem 😉 A to uschnie jabłonka z wiśnią, a to zacznie wyć pies z kotem lub też zerwie się stado bocianów do migracji w inne kraje w środku lata…

A taki chirurg…

Przecież każdy może nauczyć się władać skalpelem – w większości przypadków pacjent nawet nie przeszkadza w prowadzeniu koniecznych nacięć! Można ciąć śmiało! A jednak nikt z nas nie chce powierzyć takiemu quasi-chirugowi nawet swojego najmniejszego palca. Niby taki quasi-chirurg umie władać ostrzem, ale czegoś brakuje… może wiedzy?

Pewnie znasz to uczucie chaosu, lęku, braku kompetencji kiedy czekają Cię długie negocjacje. Te przykre emocje narastają im bliżej negocjacji jesteś. Nawet jeśli w trakcie opadają, to nie zmienia to faktu, że efekty bywają marne. Napięcie opada, bo stajesz twarzą w twarz ze swoimi lękami. Efektów nie ma, ponieważ brakuje Ci przygotowania i narzędzi. Ba! Ten lęk i dyskomfort przed negocjacjami spowodowany jest także brakiem przygotowania. Mówi się, że dobry negocjator potrafi zachować zimną krew. Oczywiście, że tak! Ale to dlatego, że on już je wygrał, bo – jak to zwykłem mówić – negocjacje wygrywa się na etapie przygotowań. Dlatego też przygotowuję swoich klientów i dostarczam im wiedzę, która ich uspokaja, bo daje rezultaty, a rezultaty dodają pewności siebie.

Regulamin sklepu

 

Masz pytania?

 

- napisz

kontakt@negocjujzglowa.pl

- lub zadzwoń 533 963 133

Formularz kontaktowy

7 + 9 =

Zaprojektowane przez Alento